מערכת MsAccess-ERP

תוכנת MsAccess היא תוכנה רבת אפשריות המספקת פונקציות פשוטות לבניית תוכנת , בנושאים שונים ומגוונים מניהול משרד , קשרי לקוחות , מעקב אחרי התכתבות עם הלקוחות תזכורות למעקב התקשריות לקוח, רשום כל היסטוריית הרכישות ועוד …
ניהול מפעל, מערכת MsAccess  ERP מקיף לניהול כולל ,ניהול מערך ההזמנות והשירות , ניהול מלאי ,ניהול קווי ייצור ומודולים רבים נוספים המטפלים בכל המחלקות במפעל ושרות הלקוחות .

קלות התכנות ב -MsAccess מאפשרת
בניית מסכי עבודה , הפקת שאילתות למשתמשים ללא רקע בתכנות באופן ידידותי וללא מאמץ ,
ומצד שני ונותנת אפשרות לפתוח תוכנה אינסופיות למשתמש המקצוען .

תוכנת MsAccess ניתנת למכירה בנפרד מי -365- Office. עד כה הגרסה הרשמית האחרונה של MsAccess היא גרסת 2019. המשודרגת מידי שנה .

באמצעות MsAccess , באפשרותך גם לקלוט לאחזר מידע ידנית או אוטומטית, ולהתאים יישומים שונים לניהול ואחסון מידע. למעשה, תוכנת MsAccess יכולה להחליף את ארכיון קלסרים המסורתיים. המשמשים בכל משרד, כך שניתן יהיה לאחזר את המידע הנשמר ביעילות ובקלות.
מהפכת ה- MsAccess בתחום אחסון המידע שינתה את תחום אחסון המידע ומסדי הנתונים בכך שהיא מאפשרת טכנולוגיות מורכבות הקשורות לתחום בסיס הנתונים, הדורש בדרך כלל למוד רב וידע מעמיק בתחום ניתוח בסיסי נתונים וידע בשפות תכנות, כל זה הפך לנגיש וקל יותר .

מתחילת שנות התשעים ועד היום מחולל אקסס מנהל בסיס נתונים טבלאי (בסיס נתונים ) ומחולל יישומים חזותי,(מסכי עבודה דוחות ושאילתות וגרפים ) המיוצר על ידי חברת מיקרוסופט, נחשב לכלי לניהול תוכנה המועדף על ידי ארגונים ומפעלי תעשיה מתחומים שונים ומגוונים , והפכה את השימוש בתוכנות לניהול עסק בעזרת מערכות ERP , המבוססות על MsAccess .
להרבה יותר פשוטות , קלה להתאמה בזמן קצר , למערכת מועדפת . ביחד עם כלי האופס כדוגמת Excel , WORD ותוכנות אחרות כדוגמת POWER BI (שירות תוכנתי המאפשר אנליזת נתונים,והצגתם בצורה גרפית – המפותח על ידי מיקרוסופט) ומסד נתונים רב עוצמה MSSQL מאפשרות אף הרחבה של יכולות MsAccess .
כל אלו מאפשרת למגוון רחב של עסקים במגוון עסקים תחומים , מעסק קטן , בינוני , וגדול למצא פתרונות נהול מלאים ברמת מערכת ERP לניהול העסק בצורה יעילה וחכמה .
יתרונות MS-ACCESS רבים ומגוונים .

יתרונות ברמה הטכנית :

אפשרות בסיסית : המערכת הניתנת להתקנה ברשת מחשבים פרטית מקומית .
אפשרות מתקדמת : מערכת הבנויה בענן וכל המשתמשים יכולים להכנס לתוכנה מכל מחשב , מכל מקום בעולם בעזרת מחשב שולחני , מחשב נייד , טאבלט או טלפון נייד , ומכל מערכת הפעלה .
בעזרת שולחן עבודה מרוחק (RDP)
או בעזרת Web (דפדפן)

התקנת התוכנה פשוטה ולא מצריך ידע רב ישנם שני אפשרויות : אחת אקסס לפתוח ששם מפתחים את התוכנה , מעצבים מסכים טבלאות ושאילתות ועוד מגוון רחב של כלים המובנים בתוך מחולל האקסס , רישיון זה מצריך רישוי מיקרוסופט הניתן בגרסה המורחבת של אופיס 365 או רשיון עצמאי לאקסס בלבד .
גירסה שניה של אקסס היא גרסת ריצה שמריצה את יישום האקסס ללא אפשרות פתוח גרסה זו לא מצריך רישוי מיקרוסופט וניתן להתקין בכל מחשב ומחשב שבו מפעילים את יישום אקסס

יצרני תוכנת אקסס

תוכנת אקסס מתפתחת ומשודרגת תדיר ע"י מיקרוסופט ומצעה שדרוגים ומודולים חדשים כל שנה
וחיבור טבעי תוכנות מיקרוסופט :
Excel ייצוא נתונים ממערכת אקסס לגליונות אקסל לניהול עצמאי של המידע וביצוע חישובים או קליטה מגיליונות אקסל ישירות לבסיס הנתונים אקסס.
WORD – מיזוג נתונים מתוך תוכנת אקסס מסמכים לצורך שילוב נתונים עם מסמכים קיימים
לדוגמה : בכל דף במסמך WORD ניתן להעביר בצורה אוטומטית את פרטי הלקוח ופרטי חשבון ישירות מבסיס הנתונים אקסס . לצורך משלוח דואר אישי ללקוחות בדואר רגיל (הדפסת בניר ) , או דרך דואר אלקטרוני לכתובות דואר אלקטרוני של הלקוחות

PowerPoint  –  הצגת נתונים ישרות ממערכת  msaccess_erp   במצגות השונות 
MS-SQL : בסיס נתונים רב עוצמה (Microsoft SQL Server) המאפשר לעסקים  בצמיחה, והתרחבות ניהול בסיס נתונים עם נתונים רבים ומספר משתמשים גדול . ומהגרסה האחרונה של MS -SQL עבודה עם AI בינה מלאכותית , ולמידת מכונה , לניתוח נתונים מתקדם , ולהפוך את הנתונים לתשובות ועזרה בביצוע החלטות עסקיות מהמדע הרב שנצבר בבסיס הנתונים .

POWER BI תוכנה רבת עוצמה
המחשות חזותיות אינטראקטיביות עם יכולות החזיית מידע, שבו משתמשי קצה יכולים ליצור דוחות ולוחות מחוונים לאפשרות תצוגה גרפית מרהיבה של הנתונים הנבחרים עם אפשרות להקליד נתונים מתעדכן באופן אוטומטי בבסיס הנתונים MS-SQL

OUTlook – שליחת  וקבלה  דואר אלקטרוני  ישרות ממערכת  – MsAccess-ERP   דרך מערכת  OUTlook