התוכנה שלכם – האתגר שלנו!

מערכת ERP - מודול ניהול מלאי

לאור הגידול המשמעותי של חברות ושל ארגונים המפעילים מספר רב של סניפים או מפעלים ברחבי הארץ והעולם קיים בעולם צורך גובר והולך בסדר וארגון של מלאי הסחורות, מכיוון שישנה כמות עצומה ומגוונת יותר של מוצרים ופריטים שיש לספור ולנהל. ולכן, ברור כי לא ניתן יותר לבצע ניהול מלאי ידני עבור כל פריט ופריט. בימינו, מרבית החברות המעוניינות לשמור על הסדר ולהבטיח עמידה ביעדים משתמשות בסוגים שונים של תוכנת ניהול מלאי ממוחשבת, שלפעמים אף משלבת שליטה דרך האינטרנט וקשר ישיר בין הסניפים והמחסנים השונים.

מערכת ERP - מטרותיה של תוכנת ניהול מלאי

ניהול מלאי הוא חלק מהקמתו של ארגון חוקי ומלאי החברה הוא חלק בלתי נפרד מהנהלת החשבונות של כל עסק. לפיכך, על ניהול המלאי להיות מפורט ומדוייק, לכלול כל פריט ומוצר הנמצא במלאי העסק, כמו גם את עלות הרכישה (או הייצור) של הפריט, מחיר המכירה של כל פריט וכמה יחידות מאותו פריט מוחזקים במלאי בכל רגע נתון. תוכנת ניהול מלאי מספקת רשימה מעודכנת של כל פריטים אלו וניתנת לעדכון שוטף. לרוב ממויינים הפריטים בתוך תוכנת ניהול מלאי על ידי מספור קטלוגי שנקבע מראש וידוע לכל הגורמים הקשורים בעניין (בין אם מדובר במפעלים, בלקוחות או בספקים).

מערכת ERP - עדכון תוכנת ניהול מלאי

היות ומלאי החברה משתנה, מתעדכן ומשתדרג לעתים קרובות, תוכנת ניהול מלאי מספקת מגוון אפשרויות לעדכונים ושינויים. האפשרויות הבסיסיות ביותר כוללות הוספת פריט חדש למלאי, כמו גם הודעה על פריטים שאזלו מן המלאי (והזמנה של פריטים נוספים מסוג זה), אך בנוסף ניתן גם לשנות מחירים, להגדיר מבצעים שונים עבור פריטים ספציפיים ואף לקבוע מחירים שונים לפי סוג הלקוח. כמו כן, כאשר נמכר פריט מן המלאי, מתעדכנת הרשימה באופן אוטומטי ללא צורך בהתערבות מצידנו. בהתאם לעדכונים אלו, יכולה תוכנת ניהול מלאי לספק לארגון התראות על מוצרים שאזלו או שלא קיימים בכמות מספקת, כמו גם התראות על עליית מחירים ודברים נוספים הדורשים את תשומת לבנו. באתגר סופט מקפידים לספק לכם את התוכנה הנוחה ביותר והיעילה ביותר לצרכים הארגוניים שלכם.

אנו מקדמים ומשפרים את ניהול העסק שלכם