התוכנה שלכם – האתגר שלנו!

תוכנה לניהול עסק / תוכנה לניהול מלאי

ניהול נכון של העסק הוא תנאי הכרחי להצלחתו, ואין זה משנה באיזה סוג של עסק מדובר כל שכן בגודלו. אתגרית הנה תוכנה לניהול עסק חכמה ביותר, המותאמת באופן אישי ונותנת מענה מקיף לכל צרכיו של העסק שלך והנה בעלת יתרונות רבים. התוכנה כוללת שלוש פונקציות עיקריות והן –
 

  1. ניהול קשרי לקוחות
  2. ניהול מלאי
  3. ניהול הייצור

 
ניהול קשרי לקוחות
התוכנה לניהול עסק מבית אתגר סופט הנה מכוונת ניהול קשרי לקוחות. הלכה למעשה, המודל מאפשר שמירה על לקוחות קיימים ומקדם גיוס לקוחות חדשים. למערכת ניהול קשרי לקוחות ישנם יתרונות רבים – היא מבוססת על עיקרון השירותיות ושמה את הלקוח במקום הראשון בסדרי העדיפויות של הנציגים השונים, היא משמשת ככלי מדידה אנליטי אשר בעזרתו ניתן להבין ולנתח את צרכי השוק המשתנים ובנוסף, בעזרתה בעלי העסק יכולים למקד את המערך השיווקי לפלח השוק המתאים.
 
ניהול מלאי
כדי שניהול החברה או העסק יהיה אופטימלי, ישנה חשיבות לקיומם של ערכים כמו סדר וארגון בכל תחומי העשייה בכלל, ובניהול המלאי בפרט. ניהול המלאי יכול להיעשות בצורות שונות אם ממוחשבות ואם ידניות. אך אם התייעלות זהו עיקרון המנחה את עשייתך, באתגר סופט אנו מציעים תוכנה לניהול מלאי לנוחיותך.
 
ניהול המלאי באמצעות תוכנה חכמה מבטיח כי המלאי ינוהל ביד רמה וללא מאמץ הכרוך בעת ניהול ידני. על ידי תוכנת ניהול מלאי תתקבל התרעה על חסרים בסחורה, על בלאי, על סחורה שפג תוקפה וכן הלאה. בנוסף, התוכנה מבצעת ספירת מלאי, הנפקת תעודות, ניהול חשבונות ואף שומרת על קשר שוטף בין סניפי העסק השונים.
 
ניהול הייצור
רבדי ניהול הייצור המתקיימים בתוכנה לניהול עסק מבית אתגר סופט, מאפשרים לבעלי עסקים להגיב לבעיות המתרחשות בפס הייצור בזמן אמת. כמו כן, בעזרת התוכנה ניתן לבצע איסוף וניתוח נתונים חכם, לנהל את כוח האדם ולשבצו בקווי העבודה השונים. עבודה עם תוכנה לניהול עסק תאפשר לך גם לקבל תמונת מצב רחבה על הפן הטכנולוגי של הייצור וביחס אליה, ניתן להפיק דוחות וגרפים ידידותיים לשימוש, לטובת בקרת התהליך ואופטימיזציה רצופה שלו.
 
בעזרת תוכנה לניהול עסק ביכולתך לשפר את ביצועיו של העסק באחוזים רבים, להפוך תהליכים בארגון ליעילים ומבוקרים וכך להגדיל את התפוקה והרווחים באופן משמעותי.

אנו מקדמים ומשפרים את ניהול העסק שלכם