התוכנה שלכם – האתגר שלנו!

אתגרית מערכת ERP לשפור יעלות העסק

חברות רבות עדיין משתמשות בתהליכים  מבוססי נייר , אקסלים    ותוכנות  ייעודיות לכל תחום במפעל .   לניהול העסק שלהן. דבר זה גורם לבזבוז זמן רב על משימות ידניות וחוסר נראות מוחלט של מצב הארגון כולו. בארגונים רבים, כל מחלקה היא ישות נפרדת עם תקשורת מוגבלת בזמן אמת או שיתוף פעולה עם מחלקות אחרות. מידע ונתונים משותפים ביניהם באמצעות מיילים, שיחות טלפון או הודעות, שכמובן הן שיטות שגוזלות  זמן רב, ולא בטוח אם הנתונים או המידע המשותפים עדכניים.

חברות המשתמשות בגישות הלא יעילות הללו נמצאות בסיכון לאבד את כל היתרונות התחרותיים שהיו להן בעבר.
אתגרית ERP משלבת את כל הפונקציות והמחלקות בתוך העסק שלך למערכת מידע אחד, מסנכרנת ומספקת אוטומציה פשוטה בכל העסק שלך. כתוצאה מכך,אתגרית ERP מאפשר לך לשפר את התנהלות היומיומית של הפעילות העסקית שלך, כגון, חשבונאות, שרשרת אספקה , רכש, ייצור וניהול פרויקטים ומסייע לתכנן, לחזות, לתקצב תוצאות פיננסיות קריטיות. . בנוסף, זה מאפשר לעסק שלך להשיג מידע בזמן אמת על מחלקות השונות באמצעות אתגרית .

זרימת עבודה יעילה

זרימת עבודה יעילה עם אתגרית ERP

מאפיין מרכזי נוסף הוא אוטומציה. ניתן לבטל משימות חוזרות שגוזלות נתח עצום מזמנך על ידי תכנות זרימות עבודה אוטומטיות. לדוגמה, אתה יכול להגדיר את ה-ERP שלך לסדר מחדש באופן מיידי חומרים כאשר רמות המלאי הגיעו לסף מסוים. זה מבטיח שהחנות שלך לעולם לא תחווה אירועי אזל או מלאי יתר.

אתגרית מאפשרת  את המשימה הכרוכה בביצוע תהליך עסקי במהירות וביעילות.

לדוגמה :
כאשר נציג שירות לקוחות מקבל הזמנה מלקוח, יש לו את כל המידע הדרוש להשלמת ההזמנה. מספר המוצרים שהלקוח הזמין סוג המוצר , וכמות , היסטוריה של קניות וקריאות שירות ומצב חוב כספי , כל השאר בחברה רואים את אותו מסך מחשב ויש להם גיששה למסד הנתונים שבו רשומים כל הפרטים על ההזמנה החדשה של הלקוח. ככל שמחלקה מסיימת את עבודתה עם ההזמנה, היא מנותבת אוטומטית דרך מערכת למחלקה הבאה לתהליך הבא.

תהליכים מתקדמים עם אתגרית מערכת ERP

ניתן לעקוב אחר ההזמנה בכל עת ונקודה על ידי כל המחלקה , כל מחלקה רואה את התהליכים – זמנה ייצור ואספקה . תהליך ההזמנה עובר בשקיפות בארגון והאחראי על ההזמנה מקבל דיווח מיידי על עיכובים ותקלות , והלקוחות מקבלים את ההזמנות שלהם מהר יותר עם פחות תקלות מבעבר. קיימת בקרה ומשוב על כל התהליכים להתייעלות מתמדת לשיפור השירות
כל מכלול פעילויות באתגרית ERP מסוכם להלן:
מאפשר מערכות מידע משולבות בכל החברה המכסה את כל התחומים הפונקציונאליים כגון ייצור, מכירות והפצה, חשבונות, תשלומים, חייבים, מלאי, משאבי אנוש. וכו.

משלב וממכן את רוב התהליכים העסקיים ומשתף מידע בכל הארגון בזמן אמת, ובכך משפר את שירות הלקוחות ואת התדמית הארגונית.
מספק אינטגרציה מלאה של המערכת לא רק בין מחלקות אלא גם בין חברות תחת אותה הנהלה.
מגשר על פערי מידע על פני חברה ומתמקד בנושאים מרכזיים כגון שיפור פרודוקטיביות, שירות לקוחות,
לא רק נותן מענה לדרישות הנוכחיות של החברה אלא גם מספק הזדמנות לשיפור וחידוד בתהליך העסקי בתהליך מתמשך.
מאפשרת למנהלים לקבל החלטות טובות יותר ולשפר תהליכים עסקיים
ניהול מזומנים, מלאי, בקרת איכות ואספקה ​​מהירה. ,מעקב אחרי הזמנות ועוד ..

התייעלות מתמדת לשיפור השירות

שינויים במוצרים והרחבת פעילות החברה מצרכים שינוי מענה מצד מערכת המידע הממוחשבת
אתגר סופט מפתחת מערכת מידע שתוכל לעמוד בקצב השינויים במוצרים והרחבת פעילות החברה.
עם שנים של ניסיון ורקורד חזק, הצוות שלנו כאן כדי לענות על צרכי הנתונים שלך. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים מיעוץ שותף ופתרון סוגיות תפעוליות בשטח ,בניית מסדי נתונים ועד לאירוח נתונים, העברת נתונים והמרתם ועוד. התממשקות למערכות ממוחשבות מיני מחשבים בחיבור ישיר או דרך האינטרנט להזרמת מידע ונתונים ישרות למערכת אתגרית ERP .

מחשב מיני ממוחשב הוא מחשב קטן עצמאי שניתן להשתמש בו עבור אפליקציה בודדת כגון ניטור ,, תשלום בנקודת מכירה או בקרת תהליכים. מכיוון שהמיני מחשבים משמשים לעיתים קרובות בבקרת תהליכים בקו ייצור מרוחקים וניתן להזרים את המידע שלהם דרך האינטרנט, יש צורך בממשק מרוחק המאפשר לך לשלוט ולנטר את המכשיר שלך מכל מקום בעולם
בעזרת הצוות המנוסה שלנו, תוכל לבטל את הסיכונים הכרוכים בניהול מערכות המידע שלך על ידי ניצול הפתרונות החסכוניים שלנו.

קרא עוד :

אנו מקדמים ומשפרים את ניהול העסק שלכם