התוכנה שלכם – האתגר שלנו!

אתגרית – מערכת ERP להטמעה במערכות העסק

עסקים רבים, קטנים וגדולים כאחד, כבר גילו את הכלי המהפכני המאפשר לנהל את העבודה השוטפת ביעילות אופטימלית. אתגרית היא מערכת ERP מבית EtgarSoft הנמצאת בשימוש על ידי חברות מובילות בישראל ומספקת פתרון מקיף לניהול העסק. כבר מספר עשורים שהמערכת מוטמעת במערכות ארגונים רבים ומשנה את התנהלותם באופן מהפכני.

על מנת להבין את חשיבות המערכת וללמוד אודות כלל הסיבות להטמיעה בעסק שלך, ריכז הצוות המקצועי של EtgarSoft את כל המידע עבורך.

מבט מקיף על כל היבטי העסק

בשנים האחרונות, מכניסים ארגונים רבים מערכות ERP אשר מסייעות להם להכניס נהלי עבודה יעילים יותר בכל היבטי העסק. מערכת ERP מאפשרת לך לקבל מבט רחב היקף על הפעילות השוטפת של כל מחלקות הארגון שלך, ללמוד אודות ביצועיהן בזמן אמת ולייעד את הפתרונות המותאמים ביותר בכל עת.

  • ניהול חשבונות – סיוע בכל הנדרש על מנת שכל הניירת החשבונאית תנוהל באופן שעשוי לחסוך לך כסף רב ועבודה בהתאם לדרישות רשויות הגבייה.
  • ניהול אדמיניסטרטיבי – מרישום והקלטת שיחות ועד לחשבות שכר וגבייה.
  • מעקב מקרוב על תוכניות השיווק שלך וביצועיה בזמן אמת.
  • ניהול עובדים.
  • מערכת חכמה לשירות לקוחות.

לא משנה מה הארגון שלך דורש, כמעט ואין תחום שבו מערכת ERP אינה מספקת מענה. כל עובדי הארגון שלך יוכלו לקבל הכשרה בשימוש במערכת ולסייע לך ליצור תיאום מושלם בין כל היבטי העבודה, כך שתמיד תהיה לך אצבע על הדופק וראייה של התמונה הגדולה.

כל הצעדים להטמעת המערכת בארגונך

הצעד הראשון למעשה כבר החל. הגעת אלינו והתוודעת לפתרון שיכול לשנות את ניהול העסק שלך מן היסוד. עם פנייתך לצוות EtgarSoft, אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים יפגשו עמך על מנת ללמוד את אופי, היקפי הפעילות וצרכי העסק שלך ולהתאים את ממשקי המערכת באופן מדויק לכל מה שנדרש עבורך בחשיבה משותפת ובשקיפות מלאה.

ליווי צמוד עם יחס אישי

אנו מלווים אותך בכל צעד ושעל לאחר הטמעת המערכת, מסייעים לך ללמוד כיצד למצות ממנה את המיטב ומספקים שירותי תחזוקה ארוכי טווח. משמעות הדבר היא כי גם לאחר ההתקנה, אנו מסייעים לעובדים ללמוד כיצד להשתמש במערכת, ממשיכים לבצע כווננים עדינים עד להתאמה מושלמת לצרכיך ומציעים לך תמיכה טכנית בזמינות גבוהה – על מנת שהארגון שלך יוכל להמשיך בפעילותו באופן המיטבי.

ERP – הדרך הבטוחה להתייעלות בארגון

אנו מזמינים אותך לצאת לדרך חדשה שתשנה את כל מה שידעת על ניהול מושכל ועל מיטוב וסנכרון תהליכים ניהוליים – באמצעות הטמעת מערכת ERP שמותאמת לצרכיך באופן מדויק. על מנת להתחיל בתהליך להטמעת המערכת בארגון שלך, כל שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטיך באתר ואחד מנציגי EtgarSoft יחזור אליך בהקדם.

אנו מקדמים ומשפרים את ניהול העסק שלכם