התוכנה שלכם – האתגר שלנו!

הטמעת מערכת ERP

מערכת ERP היא מערכת המאפשרת תכנון מדוייק ומבוקר של משאבי הארגון ולצורך העניין – מאפשרת ניהול תקין של מלאי החברה. מערכות ERP יכולות לשרת כל מטרה שהיא שקשורה בניהול – כמו מאשבי אנוש, הנהלת חשבונות, פרסום ושיווק של החברה וכן הלאה. מערכות ERP מאפשרות ניהול של כל הרכיבים הללו על אותו הבסיס או אותו הממשק ללא צורך בהפרדה ליחידות שונות. באתגר סופט, ניתן לבצעת הטמעת מערכת ERP באופן חלק, יעיל ונוח, תוך כדי התאמת המודולים בתוכנה לצרכי החברה בכל שלב של הדרך.

מערכת ERP

הטמעת מערכת ERP - יתרונות

מערכת ERP מאפשרת ניהול כולל של כל היחידות על גבי אותו ממשק – דבר ההופך את הניהול לפחות מסורבל ולהרבה יותר פשוט.
הטמעת מערכת ERP  מאפשרת התאמה אישית ומדוייקת של כל רכיבי התכנה לחברה או לארגון הזקוקים לה, כך שהתכנה המתקבלת היא אידיאלית לצרכי הלקוח ולא מכילה רכיבים שאינם רלוונטיים לו.
מערכות ERP מספקות פתרונות ניהול לכל שלב בתהליכי העבודה של הארגון, החל מקליטת הזמנות מוצר, ניהול ייצור, ניהול מחסנים, קידוד, תמחור וכן הלאה. כאשר כל השלבים מבוקרים וכל תהליכי העבודה עוברים דרך אותה התוכנה, ניתן לשלוט בנוחות יתר בפעילות השוטפת של החברה.

הטמעת מערכת ERP - קפדנות ודיוק

על אף יתרונותיה הרבים, חשוב לציין כי הטמעת מערכת ERP היא מהלך מורכב הדורש דיוק והקפדה על כל פרט, כמו גם שינוי והסבה של כל ממשקי הארגון לממשק היחיד הספציפי הזה. מערכות ERP לא יכולות לתפקד באופן יעיל וזורם במידה וישנן הפרעות כלשהן, כגון אי הבנה בצרכי הארגון, נסיון לתיאום עם מערכות חיצוניות או התאמות לא נכונות בתוך התוכנה. אחד הדברים החשובים ביותר בתהליך הטמעת מערכת ERP הוא הבנת צרכי הלקוח – הן ההנהלה והן העובדים בחברה והתאמה של המערכת לצרכים אלו. כמו כן, בעת הטמעת מערכת ERP יש לקבוע יעדים ברורים לשילוב המערכת בארגון, תוך כדי שימת דגש על כל יחידה ומחלקה והצרכים הנפרדים שלה. בדיוק משום כך, מקפידים באתגר סופט על כל שלב בתהליך ההטמעה.

אנו מקדמים ומשפרים את ניהול העסק שלכם