התוכנה שלכם – האתגר שלנו!

תוכנה לניהול עסק , - ההטמעה אתגרית מערכת ERP בעסק

מערכת לתכנון משאבי הארגון ERP
התוכנה שמטפלת בכל מערכות המידע בארגון
שיווק, מח' הזמנות, ייצור, מחסן, רכש , כספים וכד.
מאחדת את כלל מערכות המידע של הארגון למערכת אחת ומאפשרת שימוש במידע משותף באופן אינטגרטיבי ובעל ממשק אחיד,
הינה מערכת מודולרית שבנויה רובד על רובד כשכל רובד קשור ברובד הקודם.
לדוגמא: מח' הזמנות מקימה הזמנת לקוח -> הזמנת הלקוח מועברת אוטומטית לקו הייצור ->
קו הייצור מעביר את הזמנת לקוח תהליך של ניתוב בין מחלקות הייצור השונות עד שמגיעה למחסן תוצ"ג -> תהליך שליחה ללקוח -> תיאום והתקנה -> הנה"ח.
כל מודל בתהליך מהווה רובד בפני עצמו שעליו מתבסס הרובד הבא.

מערכת ERP

שיטת ההטמעה

שיטת ההטמעה המומלצת על ידנו הינה להטמיע מודל מודל ולא הטמעה רוחבית שכוללת את כל רובדי הארגון בו זמנית, כך שאם יש צורך בהתאמות ושינויים במודל אחד , זה לא ישפיע על שאר המודלים.
פרויקט ההטמעה בארגון משלב שיתוף פעולה בין אנשי התוכנה שמביאים איתם את הידע המערכתי והניסיון שלהם בהטמעה בארגונים לבין אנשי הארגון שמביאים איתם את הידע וההכרות האישית עם הארגון שלהם.

התאמה לארגון יוצא מזה שארגונים ששייכים לאותו פילוח שוק ואף לאותו סקטור עובדים לפי נוהלים שונים לחלוטין מארגונים אחרים. לכל ארגון יש את הייחודיות שלו ואת אופן המחשבה שלו באיך צריך לנהל מערכת מידע.
היתרון של מערכת ERP – בא לידי ביטוי בכך שהארגון לא צריך להתאים את עצמו לשיטת העבודה של התוכנה, אלא התוכנה מתאימה את עצמה לתהליכי העבודה בארגון.
לכן, במערכות ERP כאלו שמתבססות על אפיון והתאמה לצרכי הארגון הייחודיים, הארגון מקבל מערכת מידע בדיוק שתפורה למידותיו, ולא מערכת מחשוב שמודולים רבים בה לא רלוונטיים ולכן גם לא פעילים

אתגרית תוכנה לניהול עסק – גמישה ומודולרית
יתרון נוסף במערכת ERP – ישנם מודולים סטנדרטיים כמו הנה"ח שנמצאים תחת פיקוח של רשויות המס, וישנן מודולים מאד דינאמיים ומשתנים כמו תהליך הקו ייצור – כל מפעל לובש את דמותו של מנהל המפעל שלו,  ככל שהמנהל יותר בעל חזון ויצירתיות, כך ייעזר בניהול במערכות מידע מתקדמות שיאשפרו לו שקיפות מוחלטת על מה שנעשה במפעל.
מערכות ERP – מתאימות לכל סוגי המנהלים, ההבדל הינו רק ברמת פיזור הסמכויות והשליטה במערכות המידע.

לסיכום,
מערכת ERP גמישה ומודולרית מקנה לארגון שליטה ושקיפות על כל נושא עיבוד הנתונים בארגון בכל הרבדים , מערכת כזאת, מתקדמת עם הארגון ומותאמת בדיוק לצרכי הארגון המשתנים והדינאמיים.

אנו מקדמים ומשפרים את ניהול העסק שלכם