תוכנה לניהול עסק
0523529455
phone6, phone, contact, telephone, support, call
בית התוכנה אתגר סופט"  הינה חברה  וותיקה בעלת ניסיון עשיר בפיתוח תוכנות מתקדמות  ומתן  פתרונות פיתוח תוכנה ממוקד ויעיל המאפשר למקסם את יכולות העסק שלכם,
החברה נוסדה בשנת 1991 ע"י יוסי צמח - הנדסאי אלקטרוניקה , יוצא תדיראן תקשורת, ואיש חומרה ורשתות, ואיריס צמח - מנהלת פרויקטים , בוגרת התנהגות ארגונית מאוניברסיטת תל אביב .
הייחודיות של החברה היא היכולת להתאים  לכל ארגון את הפתרונות הדרושים לצרכיו הייחודיים לפי מודל ייחודי שפותח באתגר סופט , התאמת תוכנת מדף  לתהליכי  העבודה בעסק .
הידע הרב שנצבר עם השנים בעבודה  , מאפשר לנו להיות חברה ממוקדת לקוח, להבין היטב ובמהירות את צרכיו ועל ידי כך לפשט ולהוזיל את תהליך העבודה עבורו.
אנו בונים אפלקציות  לאינטרנט  ועולם הסלולארי,
ויצרים קשר  בין משתמשי  במשרד לבין משמשי  הנמצאים בשטח
ומאפשרים  זמינות  מידע  ונתונים כל הזמן ומכל מקום
פיתוח בשפות -
NET.      ,  java   .    PHP  ,  jason    ,OpenMRS

בית התוכנה

   פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון

תוכנת הAccess  היא תוכנה ידידותית  לשימוש ופתוח  ומציעה  קשור  ליישומים אחרים כמו  word  ,  Excel   אאוטלוק ופאוור פויינט  
תקשורת ושיתוף נתונים בין משתמשים, בצורה קלה וידידותית , ומתאימה לעיבוד נתונים  
 בשלוב עם  MSsql  המשמש  בסיס נתונים  מאפשר  בנית מאגרי מדע מרוכז ומעודכן באופן שוטף במיקום אחד.


הסביבה העסקית - הדינאמית והתחרותית מעולם לא הייתה מורכבת ותובענית יותר , ארגונים בכל מגזרי המשק ומקבלי ההחלטות נדרשים יותר מתמיד להגיב ולפעול במהירות וביעילות.
הסביבה העסקית דורשת תגובה מהירה , והתייעלות תוך כדי אימוץ מודולים עסקיים גמישים והמאפשרים לפעול בתנאי שוק המשתנים .
הוכח בוודאות כי מיום כניסת תוכנת ERP/CRM "אתגרית" לארגון, המערכת הביאה לייעול העבודה וחיסכון של כסף רב, ע"י הגדרת נוהלי עבודה מחייבים, ושיפור השירות באופן משמעותי .
בחברת אתגר סופט שמנו לנו כמטרה את הצלחתכם ,הבנת צרכי העסק , והטמעה מוצלחת של מערכת מחשוב מתקדמת תוך כדי שמירת ערך ההשקעה לאורך זמן.

פיתוח תוכנות באקסס

האני מאמין של "אתגר סופט